Ładowanie strony
szkolenia dla dentystów bielsko
Szkolenia w Dental Clinic
Jesteś lekarzem stomatologiem? Chcesz poszerzyć swoje kwalifikacje z zakresu planowania 3D zabiegów, implantologii oraz implanto-protetyki? W Dental Clinic organizujemy profesjonalne specjalistyczne szkolenia prowadzone przez dr n. med. Huberta Kubicę.

Szkolenia z planowania 3D zabiegów, implantologii oraz implanto-protetyki.

TERMINY:
28.02–01.03.2019
23.05–24.05.2019
05.09–06.09.2019
07.11–08.11.2019
 
Zapisz się na szkolenie
Email: recepcja@drkubica.pl
Szkolenia z zakresu planowania 3D zabiegów, implantologii oraz implanto-protetyki składają się z wykładów oraz zabiegów prowadzonych na żywo.

Część wykładowa obejmuje następujące zagadnienia: planowanie 3D, implantacje natychmiastowe w zębodołach poekstrakcyjnych oraz natychmiastowe przywrócenie funkcji. Omawiane są także trudności związane z estetyką, zarówno na etapie chirurgii, jak i protetyki.

Kurs jest skierowany do klinicystów mających doświadczenie w procedurach z odroczonym wszczepianiem implantów, którzy chcieliby poszerzyć swoje kompetencje o implantacje natychmiastowe.

Przebyte szkolenie pozwoli uczestnikom na:
• zapoznanie się z unikalnymi zaletami protokołów immediate placement/immediate function wraz z kwestiami estetyki,
• rozpoznanie korzyści NobelActive dla uzyskania stabilizacji pierwotnej,
• określenie poszczególnych etapów procedur chirurgicznej i protetycznej,
• dobór przypadków dla zastosowania tej metody leczenia.

Szkolenia dla lekarzy stomatologów w Dental Clinic − o prowadzącym

Dr Hubert Kubica jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. W swojej ponad 20-letniej karierze zawodowej doświadczenie zdobywał między innymi w Niemczech, gdzie przez 9 lat prowadził własną praktykę stomatologiczną. Uczestniczył w wielu szkoleniach specjalistycznych w kraju i za granicą (Niemcy, USA, Szwajcaria, Austria, Francja) z dziedziny implantologii, chirurgii odtwórczej tkanek twardych i miękkich, terapii laserem i stomatologii estetycznej. Ukończył trzystopniowy kurs z periodontologii (w ZMK Klinik w Münster). Ponadto prowadzi wykłady podczas krajowych i zagranicznych konferencji implantologicznych.
Ładowanie strony