Ładowanie strony
szkolenia dla dentystów bielsko
Szkolenia w Dental Clinic
Jesteś lekarzem stomatologiem i chcesz poszerzyć swoje kwalifikacje z zakresu planowania 3D zabiegów, implantologii oraz implanto-protetyki? W Dental Clinic organizujemy profesjonalne specjalistyczne szkolenia prowadzone przez dr n. med. Huberta Kubicę.

Szkolenia z planowania 3D zabiegów, implantologii oraz implanto-protetyki.

TERMINY:
 
16.04-17.04.2020
 
Zapisz się na szkolenie
Email: recepcja@drkubica.pl
Szkolenia z zakresu planowania 3D zabiegów, implantologii oraz implanto-protetyki składają się z wykładów oraz zabiegów prowadzonych na żywo.

Część wykładowa obejmuje następujące zagadnienia: planowanie 3D, implantacje natychmiastowe w zębodołach poekstrakcyjnych oraz natychmiastowe przywrócenie funkcji. Omawiane są także trudności związane z estetyką, zarówno na etapie chirurgii, jak i protetyki.

Kurs jest skierowany do klinicystów mających doświadczenie w procedurach z odroczonym wszczepianiem implantów, którzy chcieliby poszerzyć swoje kompetencje o implantacje natychmiastowe.

Przebyte szkolenie pozwoli uczestnikom na:
? zapoznanie się z unikalnymi zaletami protokołów immediate placement/immediate function wraz z kwestiami estetyki,
? rozpoznanie korzyści NobelActive dla uzyskania stabilizacji pierwotnej,
? określenie poszczególnych etapów procedur chirurgicznej i protetycznej,
? dobór przypadków dla zastosowania tej metody leczenia.

Szkolenia dla lekarzy stomatologów w Dental Clinic ? o prowadzącym

Dr Hubert Kubica jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. W swojej ponad 20-letniej karierze zawodowej doświadczenie zdobywał między innymi w Niemczech, gdzie przez 9 lat prowadził własną praktykę stomatologiczną. Uczestniczył w wielu szkoleniach specjalistycznych w kraju i za granicą (Niemcy, USA, Szwajcaria, Austria, Francja) z dziedziny implantologii, chirurgii odtwórczej tkanek twardych i miękkich, terapii laserem i stomatologii estetycznej. Ukończył trzystopniowy kurs z periodontologii (w ZMK Klinik w Münster). Ponadto prowadzi wykłady podczas krajowych i zagranicznych konferencji implantologicznych.
Ładowanie strony